blog artystyczny

Początek

Blog Malarski - Początek

Wiele za mną czasu, który zmarnowałem na zastanawianie się czy jeszcze jest sens wracać do starej pasji? Czy jeszcze umiem malować/rysować? 

Czy Wy też tak macie/mieliście? Czy byliście na takim zakręcie życia? 

blog malarski

Ja musiałem dojrzeć do tej decyzji. Po paru latach bazgrania czegoś w swoim domowym zaciszu. Stwierdziłem, że takie zajęcie się tematem „po łepkach” nie ma sensu. Poczytałem trochę blogów i jednogłośnie stwierdziłem, że najrozsądniejszym wyjściem będzie zapisania się na kurs rysunku dla hobbystów. 

Kurs rysunku dla hobbystów

blog malarski - początek

Wiele jest kursów na rynku, ja wybrałem z największą ilością opinii, oczywiście pozytywnych. Jako, że teraz kursy są opanowane przez młodzież, ważne dla mnie była grupa, w której byli dorośli, a najlepiej amatorzy.

Na szczęście znalazłem taką grupę i zacząłem uczęszczać na grupę. Początki jak każdy miałem ciężkie, ale przez to, że miałem już jakiś warsztat szybko minęły pierwsze trudności. 

Dalszy rozwój

Teraz jestem na lekkim rozstaju, nie długo koniec roku szkolnego, a wtedy grupa rysunkowa niestety nie działa. Szkoła rysunku i malarstwa do której uczęszczam organizuje kursy wakacyjne. Czy uczęszczaliście kiedyś w takich?
Przesyłam tutaj link WAKACYJNY KURS RYSUNKU.

Oferta wydaje się fajna, przede wszystkim posiadają dedykowany kurs malarstwa, co w innych miejscach nie ma miejsca.
Jeszcze przemyśle temat, a w kolejnym wpisie trochę więcej jak odbywa się kurs i jak wygląda nauka na nim.

Napisz koniecznie co myślisz!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *